Порівняння
Додайте товари для порівняння
Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб: 12:00–18:00

0
Мій кошик

Дренажні насоси

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Дренажні насоси

Головні переваги: ​​дренажні насоси призначені для відкачування води з домішками з водойм: ставків, струмків та озер. На працездатність та термін служби моделі не впливають дрібні абразиви, на кшталт частинок каміння та гравію, листя. Це означає, що використовуються такі насоси для відкачування брудної води, наприклад стічної, а також води з невеликою кількістю домішок. Вони підходять для осушення льохів та підвалів під час паводків, а також осушення басейнів.

Докладніше про сферу застосування дренажних насосів

Сфера експлуатації агрегатів не обмежується побутовими потребами. Водозабірне обладнання такого типу відіграє важливу роль у комунальному господарстві, особливо в період злив і паводків. Справа в тому, що в цей час гостро постає питання швидкого осушення підвалів і льохів, оскільки довга проста вода може призвести до неприємних наслідків.

Також занурювальний дренажний насос стане в нагоді в будівництві, наприклад, для відкачування брудної рідини з котловану. Завдяки високій ефективності агрегат допоможе зберегти час і заощадити зусилля будівельників, при цьому якість виконуваних робіт тільки зросте.

Перед тим, як замовляти агрегат, слід ретельно продумати, в яких умовах він використовуватиметься. Також важливо правильно підібрати потужність.

Компактні моделі підійдуть для експлуатації побутового плану, більш потужне обладнання в чавунному корпусі стане в нагоді для використання в промислових умовах. Ці нюанси, а також матеріали виготовлення основних деталей формують вартість водозабірного виробу.

Так, корпус і робоче колесо, виконані з пластику, відрізняються меншим робочим ресурсом, зате коштують дешевше. А ось моделі з комбінованих матеріалів – нержавіючої сталі та пластику – характеризуються більшою стійкістю до агресивних середовищ. Технополімер, з якого виготовляють лопаті робочого колеса, відрізняється високою стійкістю до зношування. Найдовговічніші — дренажні насоси для колодязів, основні деталі яких виготовлені з нержавіючої сталі та чавуну.

Особливості моделей

Побутові варіанти відрізняються простотою у використанні та обслуговуванні. Однак у них є недолік: вони не працюють із гарячими рідинами, та й загалом менш продуктивні, ніж професійні моделі. А ось у професійних агрегатів конструкція складніша: налагодження їх роботи, експлуатація та обслуговування вимагають присутності фахівця. Зате вони можуть працювати з гарячими рідинами та відрізняються більшою потужністю.

Варто відзначити, що дренажний насос для свердловини - це завжди занурювальний агрегат, тобто він повністю знаходиться під водою.

Головні переваги:

• тихо працює: оскільки насос повністю занурений під воду, вона глушить звуки його двигуна;

• не потребує частого технічного обслуговування;

• швидко монтується;

• відрізняється компактністю;

• легко транспортується.

Моделі відрізняються максимальним розміром домішок: кількістю фракцій, які можуть пропустити агрегат без шкоди для продуктивності. Як правило, ці дані відображені у специфікаціях.

Моделі відрізняються максимальним розміром домішок: кількістю фракцій, які можуть пропустити агрегат без шкоди для продуктивності. Як правило, ці дані відображені у специфікаціях.

Щоб було простіше вибрати відповідне обладнання, зверніть увагу на діаметр фракцій:

• до 5 мм - підійде для слабозабрудненої води;

• до 25 мм – для середньозабрудненої;

• до 38 мм – для брудної, дощової або талої води.

Щоб купити дренажний насос для брудної води, зверніть увагу на:

• матеріал - чавун, нержавіюча сталь забезпечують довговічність, працюють з агресивними середовищами та витримують великі навантаження;

• термореле - запобігає перевантаженню двигуна;

• поплавець - відключає мотор автоматично, коли рідина досягає межі;

• аквасенсор — дозволяє автоматично запускати та вимикати насос.

 

Вгору