Порівняння
Додайте товари для порівняння
Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб: 12:00–18:00

0
Мій кошик

Фекальні насоси

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Фекальні насоси

Якщо потрібно покращити якість стічних комунікацій, варто придбати фекальний насос. Моделі такого типу славляться високою ефективністю очищення резервуарів.

Найчастіше, ці агрегати є різновид дренажного насоса, який має діаметр вільного проходу 50 мм і більше, а також у деяких випадках має різальний механізм.

Де можна використовувати такий насос

Дренажно-фекальний насос характеризується досить широкою сферою застосування. Моделі використовуються для:

• Перекачування відкачування середньозабруднених відходів життєдіяльності, а також стічних, ґрунтових та поверхневих вод, дощової та фільтрованої води. Підійдуть такі агрегати для відкачування відстояних відходів каналізації.

• Викачування води із затоплених приміщень: підвалів, льохів.

• Спустошення або заповнення басейнів, а також промислових ванн. Моделі використовуються і для підтримки в таких резервуарах циркуляції води.

• Перекачування рідин для систем поливу з неглибоких колодязів та цистерн, ставків, річок та озер.

• Переробка побутових стоків.

Які бувають фекальні насоси

В основному моделі класифікують розташування корпусу помпи по відношенню середовища, з якою буде взаємодіяти обладнання.

Отже, за цим принципом дренажні агрегати поділяють на:

  1. Поверхневі. Такі водяні насоси не занурюються в рідину, а розміщуються поряд із джерелом відкачування. Забір стоків здійснюється через спеціальну трубу, занурену у середу. Більшість таких агрегатів оснащується поплавковим механізмом, який захищає їхню відмінність від так званого сухого ходу. Механізм зупиняє дію апарату, коли рівень води знижується, і включає агрегат коли рівень рідини збільшується.
  2. Занурювальні. Насос для відкачування фекалій цього характерний тим, що його корпус занурюється в робоче середовище. Вхідного шланга немає: закачування здійснюється через спеціальний отвір, що знаходиться на дні корпусу. У цей отвір вставляється спеціальна сітка - елемент фільтрації, що виконує бар'єрну функцію. Як і попередні моделі, ці агрегати можуть оснащуватися механізмом поплавця.

На що звертати увагу при виборі фекального насоса

Насамперед слід ґрунтуватися на об'ємі: вам необхідно мати чітке уявлення про те, скільки кубічних метрів стоків повинен перекачувати агрегат. Справа в тому, що якщо неправильно підібрати об'єм, то може зламатися електродвигун або ж насос не буде виконувати своїх функцій у повному обсязі. Це наслідок неправильної експлуатації, а значить, гарантія на цей випадок не поширюватиметься.

Щоб купити насос для каналізації, який стане оптимальним варіантом, необхідно враховувати місце встановлення. Крім того, відразу варто задуматися над метою придбання: потрібне повне або часткове відкачування стоків. Тому потрібно визначитися з потужністю (вона повинна бути узгоджена з обсягом рідини, яка проходитиме через насос). Також слід враховувати вміст домішок, великих та дрібних фракцій у робочому середовищі.

Крім того, при виборі фекального насоса, занурювального або дренажного слід придивитися до експлуатаційних характеристик. Так, добре, якщо модель компактна і мобільна, має електроізоляційні властивості. Якщо модель оснащена захистом від сухого ходу і перегріву - це відмінний варіант, оскільки такі агрегати служать набагато довше.

Купити насос для відкачування фекалій можна на сайті "Техномаш". У нашому інтернет магазині великий асортимент моделей, що відрізняються потужністю, продуктивністю та показниками максимального напору. Це допоможе вибрати вам оптимальний для певних умов експлуатації варіант.

 

Вгору