Порівняння
Додайте товари для порівняння
Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб: 12:00–18:00

0
Мій кошик

Насосні станції

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Насосні станції

Щоб забезпечити водопостачання в будинку та на ділянці, потрібна насосна станція. Її купують, коли вже готова свердловина чи колодязь. Встановлювати станцію можна як поруч із свердловиною, так і в приміщенні.

З чого складаються водонасосні станції для будинку

Заводська комплектація станцій може трохи відрізнятися. Однак є основні елементи, з яких складається будь-яка модель:

Гідроакумулятор — використовується для накопичення води, яку насос перекачує зі свердловини. Компонент компенсує гідроудар, знижує навантаження на насос та створює запас води, подає її у водопровід.

• Насос (відцентровий або вихровий) – перекачує воду з гідроакумулятора.

• Шланг — З'єднує два компоненти, зазначені вище. Деталь є гумовим рукавом, який оснащений металевою обмоткою. Така конструкція знижує шум та вібрації під час роботи станції.

• Автоматика – складається з двох приладів манометра та реле тиску. Манометр вимірює тиск рідини, що виходить із станції. Реле ж запускає та відключає насос, залежно від тиску води в системі.

Яку купити насосну станцію для свердловини?

Перед покупкою слід уважно вивчити паспорт свердловини. Цей документ видається власнику ділянки після проведення робіт із буріння.

У ньому вказують 4 характеристики:

• глибину;

• статичний рівень рідини;

• динамічний рівень рідини;

• дебет свердловини;

Усі ці параметри відображають продуктивність свердловини. На їх основі обчислюється доцільність використання насосної станції і, якщо вона все ж таки потрібна, потужність насоса.

якщо свердловина глибиною 9 і більше метрів не видає обсяг рідини 1,7 кубометрів на годину, слід поглибити її і придбати станцію, в комплект якої входить насос з виносним ежектором. Ще один варіант – встановити глибинне водонасосне обладнання.

Потужність насоса повинна бути нижчою за показники продуктивності свердловини. Для сім'ї з чотирьох осіб підійде станція з продуктивністю 4 кубометри на годину, натиск якої становить 50 метрів. Об'єм накопичувача може становити 24 літри. Якщо вода потрібна ще й для поливу городу або в будинку часті перебої з електрикою, підійде насосна станція для дачі, з більш об'ємним баком, наприклад, на 50 літрів. Продуктивність насоса обчислюється виходячи із співвідношення 0,7 кубометра на один працюючий кран у середньому. Для насосів з продуктивністю понад 4 кубометри на годину необхідно купувати гідроакумулятор не менше ніж на 50 літрів.

Який тип насоса вибрати:

Без ежектора – енергоефективний, тихо працює, коштує дешевше. Підійде для глибини до 9 метрів

З вбудованим ежектором – коштує дорожче, продуктивніший, але й гучніший. Підійде для шахт завглибшки до 9 метрів, встановлюється в окремому приміщенні.

З виносним ежектором – підійде для глибин до 45 метрів. Всмоктуючий блок розташовується прямо в колодязі/свердловині, тому такий насос працює тихіше. Потрібно пам'ятати, що таке обладнання чутливе до забруднень та потребує захисту від мулу, піску.

Рекомендуємо не заощаджувати на автоматиці. Завдяки якісним запобіжним датчикам, керуючій електроніці, захисту від перегріву та сухого ходу збільшується термін служби станції водопостачання для будинку та забезпечується її безперебійна робота.

Вгору