Здрастуйте, шановні відвідувачі нашого магазину!

Ми відкрили інтернет-магазин за велінням часу і для Вашої зручності, працюємо з понеділка до п'ятниці з 9.00 до 18.00; 

т. (044) 239-18-89, 388-96-30

 

Ваша зручність – Наше кредо!

Тепер Ви можете купувати продукцію, не виходячи з дому чи офісу, заощадивши при цьому гроші та час. У нас працює сервісна та кур'єрська служба.

За допомогою інтернет-магазину "ТЕХНОМАШ" можна вирішити питання підбору та придбання насосного, котельного та додаткового обладнання, яке задовольняє Ваші запити за всіма параметрами, чітко виконають поставлене завдання з оптимальним поєднанням таких важливих факторів, як:

ЯКІСТЬ - ЦІНА - АСОРТИМЕНТ - ГАРАНТІЇ - СЕРВІС

Спеціалізація – ще один наш незаперечний плюс. Кожен менеджер у нас-професіонал, що працює у сфері тепло-водопостачання не менше 10-18 років, який чітко знає свій напрямок, відстежує рівень цін, знає які додаткові комплектуючі можуть ще знадобитися.

МИ ДАВНО СТВОРИЛИ ПРО СЕБЕ РЕПУТАЦІЮ ПРОФЕСІОНАЛІВ, ДОРОЖИМО НЕЮ І ДОБРАЄМО ВСЕ ПРАВА ПОКУПЦІВ

Принципи нашої роботи:

ПРОФЕСІОНАЛІЗМ - ЗРУЧНІСТЬ - БЕЗПЕКА

Для постійних покупців діє дисконтна програма, що дозволяє значно скоротити Ваші витрати або отримувати у нас постійний дохід, не докладаючи при цьому значних зусиль – Вам просто треба стати нашим бажаним гостем – дилером – постійним покупцем!

Особливу увагу ми також приділяємо сайту. Намагаємося максимально якісно та докладно описати продукцію. Удосконалюємо сайт у плані зручності використання, дизайну, інформаційності, навігації та ін. Всі Ваші побажання, питання, пропозиції надсилайте на  avs_tehnomash@ukr.net

Бажаємо Вам плідного відвідування нашого сайту та магазину.

Вигідних та вдалих покупок!