Порівняння
Додайте товари для порівняння
Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб: 12:00–18:00

0
Мій кошик

Центробіжні насоси

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Центробіжні насоси

Відцентровий насос є побутовим або промисловим обладнанням, призначеним для перекачування рідини. Робота таких агрегатів здійснюється за таким принципом: кінетична енергія передається на колесо, що обертає лопаті. Завдяки цьому здійснюється водозабір.

Завдяки відцентровій силі, яка змінює різні потоки води, досягається безперервна робота насоса.

Відцентрові насоси можуть мати одноступінчасту або багатоступінчасту конструкцію. Вони підходять для забору чистої води з водойм, колодязів та резервуарів, а також для підвищення тиску та відведення стоків.

Головні переваги

Водозабірне обладнання має безліч переваг, включаючи:

• Тиха робота: завдяки низькому рівню шуму двигуна агрегату, вам не доведеться витрачатися на звукоізоляцію.

• Невисоке, в порівнянні з іншими типами насосів, енергоспоживання — знижує витрати на електроенергію.

• Висока якість матеріалів виготовлення – забезпечує тривалий термін служби насоса.

• Стійкість до корозії – агрегати виготовляються із нержавіючих матеріалів. Це забезпечує довговічність як самому насосу, так і труб. До того ж у системі не утворюється іржа, а отже й характерні домішки у воді.

• Висока продуктивність: обладнання здатне перекачувати великі обсяги рідини за короткий термін.

• Відмінна ремонтопридатність: більшість деталей легко замінити.

• Можуть працювати не тільки з чистою водою, але й з хімічними рідинами, які містять абразивні частки.

Відцентрові водяні насоси: пристрій та принцип агрегатів

Агрегати відцентрового типу складаються з посадженого на вал за допомогою шпонки колеса. Вал обертається у підшипниках. Сальники служать для ущільнення місця, де вал проходить через корпус.

У корпус насоса надходить вода через спеціальний патрубок, що всмоктує. Після цього вона потрапляє в центральний елемент робочого колеса, що обертається. Лопатки робочого колеса, що рухаються, обертають рідину, яка відкидається в його центр відцентровою силою. Далі рідина проходить через нагнітальний патрубок у напірний відсік - трубопровід. Внаслідок впливу робочого колеса на частинки води кінетична енергія, яку утворює двигун, перетворюється на тиск. В результаті ми отримуємо швидкісний натиск струменя.

Відцентрові насоси для води всмоктують її внаслідок розрідження перед лопатками робочого колеса. Вимірюється напір у метрах стовпа води, що перекачується. Для створення сильного натиску, а також покращення набряку води, лопаткам надається опукла форма. Колесо обертається у напрямку нагнітання якраз опуклою стороною.

Види та основні параметри вибору

Вибір користувачів представлені моделі двох типів. Так, можна придбати відцентровий самовсмоктувальний насос і самовсмоктувальне відцентрове водозабірне обладнання, оснащене зовнішнім ежектором.

Перший варіант підходить для підйому рідини з невеликої глибини – до 19 метрів. Він здатний створювати високий тиск та подавати воду у великих обсягах. Такі моделі набувають для організації системи водопостачання у господарському чи житловому приміщенні. Моделі, обладнані зовнішніми ежекторами, можуть працювати з більшою глибиною до 30 метрів. Але такі насоси сильніше шумлять.

Щоб купити відцентровий насос для свердловини, потрібно звертати увагу лише на три ключові характеристики:

• потужність двигуна – до 75 кВт;

• максимальний натиск – 10-96 м;

• максимальну продуктивність – 4-300 кубометрів на годину.

Водозабірне обладнання відцентрового типу має широку сферу застосування. Залежно від особливостей конструкції є можливість використовувати такі насоси не тільки для чистої води, але і для хімічно агресивних рідин або води з високим відсотком абразивних домішок. Асортимент моделей на сайті «Техномаш» досить широкий, тому ви можете легко вибрати відповідну за технічними параметрами модель, ґрунтуючись на умовах експлуатації.

Вгору