Порівняння
Додайте товари для порівняння
Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб: 12:00–18:00

0
Мій кошик

Багатоступінчасті насоси

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Багатоступінчастий насос

Багатоступінчастий насос є спеціалізованим обладнанням для перекачування рідини. Моделі оснащуються мінімум двома ступенями, розташованими горизонтальним чином. Тиск рідини нарощується поступово, при русі від одного ступеня до іншого.

Насоси такого типу забезпечують високий тиск у трубопроводі, тому підходять для установки в системи, що вимагають роботи кількох агрегатів.

Багатоступінчасті відцентрові насоси: особливості

Основне завдання такого обладнання – перекачування рідких засобів. Агрегат варто купити, якщо необхідно забезпечити сильний тиск води, наприклад, якщо джерело водозабору знаходиться на великій відстані від точки подачі.

Моделі горизонтального типу називаються так через відповідне розміщення ступенів: якщо хоча б два з них розташовані горизонтальним чином, значить обладнання відноситься до цього типу. Корпус такого агрегату, на відміну від вертикального насоса багатоступінчастого, не призначений для вбудовування в трубу. Його також не можна розміщувати під водою. Незважаючи на такі складнощі з установкою, горизонтальні моделі мають більшу популярність. Причина – високий ККД, невелике енергоспоживання та вага. Крім того, горизонтальні багатоступінчасті насоси мають попит через тиху роботу, а також рідкісне і простое техобслуговування.

Сфера применения центробежного многоступенчатого насосного оборудования довольно широка. Такие агрегаты покупают для перекачки жидких сред по трубопроводу, поддержания оптимального напора в системах бытового и промышленного водоснабжения. Купить многоступенчатый насос стоит для моечных, очистительных систем, сельского хозяйства, установок повышения давления, а также систем с регулировкой температуры.

Вгору