Порівняння
Додайте товари для порівняння
Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб: 12:00–18:00

0
Мій кошик

Гідроакумулятори, баки для опалення

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

                                                                                          Розширювальні баки (Гідроакумулятори)

Гідроакумулятори є баками для води, які накопичують гідравлічну енергію для того, щоб при необхідності повернути її в систему водопостачання.

Таким чином, гідроакумулятор підтримує постійний тиск. Це забезпечує безперебійну подачу води. До того ж такий агрегат запобігає гідроударам у трубах, захищаючи систему водопостачання від виникнення аварійних ситуацій.

Гідроакумулятор насосної станції працює за простим принципом. Запас води, який містить, дає можливість знизити тиск у системі при невеликому відборі рідини. Завдяки цьому насос, що реагує на зміни тиску у водопроводі, включатиметься рідше. А це продовжує термін служби водозабірного обладнання.

За конструкцією гідравлічний акумулятор нагадує компенсаційний бак. Його набувають як доповнення до замкнутої рідинної системи опалення. Коли опалювальний котел нагріває воду, її обсяг змінюється, внаслідок чого виникає потреба у компенсації. Надлишковий обсяг таки приймають розширювальні баки для води. Від баків, що використовуються в системах опалення, гідравлічні акумулятори відрізняються матеріалами виготовлення, які дозволяють використовувати агрегати з питною водою.

Купуючи гідравлічний акумулятор, зверніть увагу на спосіб його встановлення. За цим параметром моделі ділять на вертикальні та горизонтальні. У вертикального агрегату повітря накопичується у верхній частині конструкції. Для видалення використовується спеціальний клапан. Горизонтальний бак для водопостачання оснащений зливом (краном, ніпелем). Такий елемент конструкції дає можливість стравлювати повітря. Зазначимо, що це потрібно робити приблизно раз на місяць.

Щоб вибрати відповідний гідроакумулятор, слід враховувати витрати рідини у водопровідній системі. Зрозуміло, що більше споживання води, то більше має бути бак. Також важливо пам'ятати, що тиск у баку має бути приблизно такий самий, як і у водопроводі в місці підключення.

Підсумуємо: купити гідроакумулятор варто скоротити частоту включень насоса, а також для захисту водопровідної системи від гідроударів. Залежно від особливостей приміщення можна вибрати як горизонтальний, так і вертикальний варіант. Щодо обсягу бака, то тут варто орієнтуватися на споживання води та продуктивність насоса. У місцях, де є перебої з подачею електрики, бак об'ємом від 200 літрів дозволяє тримати запас води під тиском.

Вгору