Порівняння
Додайте товари для порівняння
Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб: 12:00–18:00

0
Мій кошик

Газові котли

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

                                                                                                                    Газові котли

Котли газові користуються популярністю через недорогу ціну на паливо, а також автономність. Вони незалежні від електроживлення, тому підходять для приміщень, де трапляються перебої з подачею електроенергії. Більшість моделей оснащується панеллю керування, що дозволяє регулювати температуру. Щоб купити газовий котел, зверніть увагу на спосіб відведення продуктів згоряння. За цією ознакою моделі ділять на:

- Турбовані. Не потребують витяжки диму, камера згоряння сконструйована так, що агрегат можна встановити на будь-якому поверсі будівлі.

Димоходні. Це найекономічніші і найпростіші в установці моделі. Вони також не вимагають використання витяжки.

Конденсаційні. Подібні агрегати характеризуються високим ККД та економічністю, але вимагають використання спеціальних радіаторів. Для димоходу конденсаційного котла потрібно зробити невеликий отвір у стіні. Також важливо враховувати потужність агрегату. Вона розраховується на основі площі приміщення, тепловтрат, вентиляції та інших параметрів. У технічних параметрах котлів зазвичай вказують як загальну потужність, так і середню площу обігріву. З цієї причини вибрати оптимальну модель не складе труднощів. Якщо для приміщення характерні великі втрати, краще брати модель із запасом потужності.

За способом встановлення моделі ділять на два види:

- Підлогові.

- Настінні. За способом монтажу моделі вибирають, спираючись на особливості планування та площу приміщення. Так, газовий котел підійде для великих приміщень, наприклад, складів, заміських будинків. Моделі зазвичай мають чавунні або сталеві теплообмінники. Великий вибір потужностей та простий монтаж забезпечують їхню популярність. Настінний газовий котел більш компактний, тому такі агрегати підходять для невеликих приватних будинків і квартир. Моделі зазвичай оснащуються мідними або алюмінієвими теплообмінниками, а також теплообмінниками із нержавіючої сталі. Газові котли ділять на види і за функціональністю, що визначається кількістю контурів. Так, газовий котел одноконтурний забезпечує тільки обігрів приміщення. Газові двоконтурні котли розраховані як на забезпечення опалення, так і на гаряче водопостачання. При виборі газового казана варто придивитися до можливостей безпеки. Моделі повинні комплектуватися датчиками полум'я, температури, тиску газу та рівня тяги в димарі. Також рекомендуємо ознайомитись з повним асортиментом опалювальних котлів

Вгору