Порівняння
Додайте товари для порівняння
Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб: 12:00–18:00

0
Мій кошик

Поверхневі насоси

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Поверхневі насоси

Поверхневі насоси використовуються в побуті та промисловості для поливу городів, водопостачання будинків, наповнення басейнів, баків та резервуарів. Він також застосовується для осушення ставків і може використовуватись як компонент виробничого процесу.

Насоси для свердловин призначені для підйому та перекачування рідини на глибині до 45 метрів. Моделі працюють із рідинами, температура яких сягає +65 градусів. Оскільки такі насоси відносяться до типу поверхневих їх розміщують над рівнем рідини.

Моделі оснащені двигунами, потужність яких становить мінімум 370 Вт. Мотори мають електро-, термо- та вологозахист.

 

Особливості конструкції

Зовні поверхневий насос для дачі є закритою конструкцією, для якої характерний важкий корпус, виконаний з нержавіючої сталі або чавуну. Залежно від моделі форма може бути вертикально розташованою або горизонтально витягнутою.

Конструкція всіх моделей складається з двох основних вузлів:

• Силовий – це комплект з електродвигуна та супутніх елементів.

• Нагнітальний – створює зону напору та розрідження в робочій камері.

Моделі можуть оснащуватися додатковими елементами, такими як станина, мережні шнури та патрубки. Також виробники обладнають деякі агрегати різнотипними блоками управління, які відповідають за регулювання основних вузлів.

 

Чому варто купити поверхневий насос для свердловини

Насоси такого типу мають безліч переваг. Ось лише деякі з них:

• простота у використанні та встановленні;

• великий натиск;

• безперебійна робота, навіть із повітряними пробками у воді;

• компактні розміри;

• легкість в обслуговуванні та простий ремонт;

• невисока ціна, якщо порівнювати із занурюваними моделями.

 

Мінуси поверхневого водяного насосу

Як і будь-яка техніка, агрегати цього типу мають недоліки:

• працюють досить галасливо;

• забір води здійснюється на невеликій – до 45 м – глибині;

• потребує рідини: не захищений від сухого ходу.

 

Види

Залежно від конструкції нагнітального блоку моделі поділяються на чотири типи:

1. Вихрові – відцентрові: нагнітають вихор у робочому каналі. Характеризуються компактністю, невисокою ціною та сильним натиском. Моделі підходять тільки для підйому рідини з водойм з малою глибиною всмоктування.

2. Нормальновосмоктувальні. Глибина всмоктування цих насосів становить 7-8 метрів. Моделі можуть працювати з більшими обсягами води, ніж вихрові, але натиск у них нижчий. Такий насос для поливу городу – чудовий варіант.

3. Самовсмоктувальні. Можуть піднімати воду з 9-10 метрової глибини та створювати високий тиск при подачі води у великих обсягах. Такі моделі підходять для систем водопостачання господарських та житлових приміщень.

4. Самовсмоктувальні із зовнішніми ежекторами. У цих моделей всмоктувальний вузол розташований поза корпусу. Він встановлюється на кінці трубопроводу, що опускається у джерело водозабору. Це дозволяє моделям працювати на великій глибині – 40-45 метрів. Але варто враховувати, що такі моделі дуже шумлять, тому вимагають забезпечення звукоізоляції в технічному приміщенні. Істотним недоліком даних моделей є низька продуктивність: не більше 1 куб.

Перш ніж купити поверхневий насос, звертайте увагу на:

Потужність електродвигуна. Що вище, то дорожче. Щоб зрозуміти, яка потужність вам необхідна, слід визначитися з об'ємом рідини для перекачування та силою напору.

Наявність виносного ежектора. Стане в нагоді, якщо водозабір буде здійснюватися з великої глибини. Варто враховувати, що при цьому знижується продуктивність.

Виробник. Ми пропонуємо лише сертифіковану продукцію від компаній, які зарекомендували себе як виробники високоякісних насосів із тривалим терміном служби.

Вгору