Порівняння
Додайте товари для порівняння
Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб: 12:00–18:00

0
Мій кошик

Котли

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

                                                                                                                 Опалювальні котли

Котли опалення дозволяють створити якісну опалювальну систему. Широкий модельний ряд дає можливість обрати оптимальний варіант для конкретного приміщення та умов експлуатації.

Так, перед покупкою котла слід подумати про:

- вид палива: газ, електрика, тверде паливо (дрова, вугілля, пелети);

- місце встановлення: на підлозі, на стіні;

- кількості контурів: одноконтурні – якщо потрібно лише опалювати приміщення, двоконтурні – якщо потрібно і опалення, і гаряча вода.

 

                                                                                                                           Види опалювальних котлів

Залежно від виду палива, котли бувають:

1. Електричні. Це найбільш екологічний варіант. Такі моделі тихо працюють і відрізняються простотою в експлуатації. Однак для будинків, де часто трапляються збої у подачі електроенергії, електричний обігрівальний котел не підходить. Також варто відзначити, що агрегати вимагають окремої проводки, а також гарного джерела безперебійного живлення з регулюванням напруги.

2. Твердопаливними. Можуть працювати на брикетах торфу, пелетах, дровах та вугіллі. Такі моделі користуються популярністю в організації опалювальної системи приватних будинків. Ціна твердопаливного котла відносно невисока, до того ж агрегати такого типу характеризуються простотою використання. Головний плюс — повна автономність: робота не залежить від якості подачі електрики чи газу, потрібно лише запастись паливом у достатній кількості. Варто враховувати, що такі котли вимагають підключення до димовідведення.

3. Газові. Купити газовий котел слід задля простоти обслуговування та економії коштів, оскільки саме паливо коштує недорого. Агрегати діляться за типом циркуляції: є газові котли з природною та примусовою циркуляцією. У другому випадку котел оснащується насосом.

                                                                                                           Способи монтажу опалювального котла

За способом встановлення котли для опалення ділять на два види: підлогові та настінні. Підлогові агрегати з'явилися раніше, вони підходять для приміщень великої площі. Їх часто встановлюють у спеціальних техприміщеннях. Габаритні котли підлоги хороші тим, що мають ширший спектр потужностей. Деякі з них підійдуть для використання у промисловості. Котли підлоги встановлюють в готелях, готелях, великих приватних будинках.

Для маленьких будинків, а також квартир підійде настінний котел. Такий варіант економить місце: його можна встановити на горищі, кухні або у ванній.

Вгору