Порівняння
Додайте товари для порівняння
Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб: 12:00–18:00

0
Мій кошик

Котли твердопаливні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

                                                                                                    Котли твердопаливні

Котли твердопаливні користуються популярністю, оскільки дають можливість не використовувати електрику та газ для опалення. Так, вони стануть у пригоді для опалення будинків, які не підключені до газової магістралі. Також такі моделі хороші для будинків із слабкою електропроводкою. Умовно котли на твердому паливі можна поділити на три типи:

- Тривалого  горіння. Це практичні, зручні в експлуатації агрегати. Їх не потрібно заправляти паливом щодня, оскільки вони можуть підтримувати оптимальну температуру кілька діб. Гарні вони і тим, що не потребують постійного нагляду.

- Піролізні. Такі моделі окремо спалюють паливо, яке в них поміщають, та продукти згоряння. Це дозволяє повністю спалити пальне, що забезпечує економну витрату. Як правило, з однієї закладки пального агрегати підтримують температуру протягом 12 годин.

- З автоматичною подачею пального. Ці моделі ще називають пелетними. Вони характеризуються високим ККД та економічністю. Якщо ж говорити про вид палива, то агрегати можна поділити на:

- дров'яні котли,

- вугільні моделі,

- пелетні.

Вугільні та дров'яні агрегати відрізняються простотою в монтажі. Вони добрі й тим, що не вимагають отримання дозволу від різних інстанцій. Зазначимо, що дров'яний котел характеризується високим ступенем тепловіддачі при відносно невеликій кількості пального, що використовується. Це зумовлює популярність таких моделей ринку.

Матеріал теплообмінника, одного з основних компонентів твердопаливного котла, впливає на якість та термін служби агрегату. Так, моделі зі сталевими теплообмінниками коштують дешевше, але служать менше. Вони відрізняються чутливістю до конденсату, тому максимальна температура не повинна бути нижчою за 65 градусів. Перевага ж агрегатів із теплообмінниками зі сталі полягає в тому, що вони стійкі до теплових ударів – різких перепадів температури. Також важать менше чавунних варіантів. Купити твердопаливні котли з теплообмінниками з чавуну варто заради довговічності. Крім того, для таких моделей характерний високий рівень стійкості до корозії.

Звертаючи увагу на тип палива та матеріали теплообмінника, ви легко підберете відповідний твердопаливний котел. Моделі з чавунними теплообмінниками, які працюють на дровах, — гарне рішення, якщо потрібно заощадити на паливі, оскільки вони відрізняються високим ККД. Також рекомендуємо ознайомитись з повним асортиментом опалювальних котлів

Вгору