Порівняння
Додайте товари для порівняння
Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб: 12:00–18:00

0
Мій кошик

Електрокотли

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

                                                                                                                         Електрокотли

Електрокотли застосовуються і як резервний, і як основне джерело обігріву комерційних, житлових та виробничих приміщень. Великий асортимент моделей для різних площ дозволяє легко підібрати оптимальний варіант. Електричні опалювальні котли оснащені трубчастими елементами нагріву, які перетворюють електроенергію на теплову. Конструкція агрегату, крім ТЕНу, включає теплообмінник. Також прилади оснащуються блоками керування. Існують і індукційні моделі. Їхні ККД вищі, але й коштують вони дорожче.

Примітка: моделі можуть комплектуватися розширювальними баками, циркуляційними насосами, запобіжними клапанами та фільтрами. Електричний котел опалення має такі переваги, як:

- легкість у використанні;

- простота монтажу;

- відсутність необхідності заправляти агрегат паливом;

- високий ККД - до 99%;

- компактність - конструкція не оснащена топкою, димарем;

- безшумна робота.

Проте, такі агрегати мають і мінуси. Вони залежать від електроживлення: якщо відключать електрику, буде холодно. Також зростають рахунки за "світло". На ТЕНах моделей може з'являтися накип. Втім, це вирішується установкою очисного фільтра.

 

                                                                                                                     Що врахувати під час вибору

Щоб купити відповідний електричний котел, слід визначитися з його потужністю. Розрахувати показник неважко: на 10 кв.м доводиться 1 кВт, якщо йдеться про побутові приміщення зі стелями заввишки до трьох метрів. На практиці ж для будинку квартири вибирають електрокотли потужністю до 20 кВт. Більш потужні агрегати беруть для адміністративних будівель та промислових об'єктів. Також необхідно враховувати можливість електропроводки. Іноді її треба посилити. Варто взяти до уваги, що залежно від споживаної потужності моделі вимагають різної напруги. Їх ділять однофазні – харчування від 220В, та трифазні – харчування від 380В. При виборі слід звернути увагу до кількість контурів. Одноконтурні котли підійдуть, якщо потрібно забезпечити лише обігрів приміщення. Якщо ж потрібно не тільки опалювати приміщення, але й забезпечити гаряче водопостачання, варто купити електрокотли, що мають два контури.

Примітка: двоконтурні агрегати завжди ТЕНові, а не індукційні. Щоб придбати потрібний варіант, варто звернути увагу і на спосіб встановлення. Так, існують настінні та підлогові моделі. Перші, як правило, відносяться до побутових агрегатів. Підлогові котли занадто габаритні, тому їх рідко встановлюють у приватних будинках і квартирах. Також рекомендуємо ознайомитись із повним асортиментом опалювальних котлів.

Вгору