Порівняння
Додайте товари для порівняння
Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб: 12:00–18:00

0
Мій кошик

Глибинні насоси

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Глибинні насоси

Глибинні насоси призначені для водопостачання. Вони піднімають воду із свердловин на поверхню. Моделі стануть у пригоді для:

• промислового та побутового водопостачання,

• наповнення критих резервуарів,

• поливу присадибних ділянок.

Перш ніж купити глибинний насос для свердловини, слід визначитися з типом агрегату та його характеристиками.

 

Види глибинних насосів за напругою

Відразу скажемо, що всі водозабори, незалежно від їхньої форми та механізму, є мережевими. Тому необхідно заздалегідь подбати про джерело струму: можна підключити агрегат до мережі безпосередньо або запитати його від генератора. Це забезпечить безперебійну роботу моделей.

У корпусі такої помпи розташований електродвигун. Залежно від споживаної напруги моделі поділяються на 2 види:

монофазні/двофазні (слово "двофазні" видалити) - помповий механізм таких моделей розрахований на роботу зі стандартною електромережею 220В;

трифазні глибоководні – споживають 380 В. Такі моделі потужніші, тому використовуються для отримання води у більших обсягах. Агрегати підходять для встановлення на виробництвах.

Різновиди занурювальних насосів за принципом дії

Також глибинні насоси ділять на види в залежності від типу робочого механізму. Ось найпопулярніші варіанти:

Відцентрові – у корпусах таких агрегатів розташовані дрібні шестерні. Під впливом відцентрової сили двигуна вони швидко обертаються, унаслідок чого подають воду поверхню. Моделі характеризуються довгим терміном служби та помірною ціною.

Вихрові – у такій моделі електродвигун створює різницю тиску, що призводить до утворення вихору і, як наслідок, переміщення води. Подібний агрегат можна придбати для забору води, що містить невелику кількість газів.

• Шнекові – робочий механізм цього водозабірного обладнання представлений одним великим гвинтом. Його обертання переганяє воду. Ціни на глибинні насоси для свердловин цього типу невисокі, оскільки подібні моделі працюють лише з рідинами без фракцій. А ось із парканом із колодязя з органічними домішками на зразок мулу агрегати справляються на відмінно.

На що ще звертати увагу при виборі водозабірного агрегату

Є низка основних моментів, які спростять підбір глибоководного насоса. Слід зазначити, що при встановленні такого обладнання новий водозабір не варто купувати побутовий агрегат заздалегідь. Справа в тому, що після закінчення буріння працівники видадуть вам паспорт свердловини. У цьому техпаспорті будуть утримуватися робочі параметри. Саме на них варто спиратися під час вибору.

Отже, щоб купити глибинний насос для свердловини необхідно звернути увагу на діаметр свердловини. Об'єм агрегату повинен бути меншим за гирло на пару-трійку сантиметрів. Це необхідно, щоб залишилося вільне місце під кабель та провід. Виробники вказують цю характеристику в інструкції до насоса, тому ви не помилитеся.

Також вибираючи насос для колодязя слід враховувати:

• потужність – до 7 кВт,

• продуктивність – до 18 кубометрів на годину,

• максимальний тиск – до 385 метрів.

Які параметри вам потрібні, залежить від глибини свердловини, площі системи водопостачання та інших подібних нюансів.

Купити занурювальні насоси в Києві можна на сайті «Техномаш». У нас представлене обладнання для водозабору таких популярних марок, як Calpeda, Speroni, Pedrollo, Водолій, а також Sprut та GruNDFOS. Широкий асортимент моделей з різними характеристиками та вартістю допоможе вам легко підшукати відповідну модель. Ви також можете звернутися за консультацією до наших фахівців: вони допоможуть вам визначитись із вибором.

Вгору